Skip to content Skip to footer

Zmiana opon bez kolejek – tylko w Effect Serwis

Zbliża się czas wymiany opon z zimowych na letnie. Warunki pogodowe robią się coraz lepsze, co zwiastuje nadchodzącą wiosnę. W tym czasie zwykle należy dokonać wymiany ogumienia w samochodzie. Aby nie tracić czasu na stanie w kolejkach warto udać się do Effect Serwis.

Wymiana opon szybko, tanio i bez kolejek

Wybierając Effect Serwis mamy pewność, że wymiana opon w naszym samochodzie odbędzie się profesjonalnie i szybko. Nie musimy więc tracić czasu na kilkugodzinne oczekiwanie na swoją kolej. Ponadto montaż i wyważanie kół wykonują doświadczeni pracownicy na specjalistycznych urządzeniach najlepszych firm. Dodatkowo można u nich liczyć na przystępne ceny nie tylko usług w zakresie wulkanizacji.

W Effect Serwisie można dokonać wymiany opon lub kół dostarczonych we własnym zakresie lub zakupionych w na miejscu. W związku z tym,że posiadają dużą liczbę stanowisk to usługa jest świadczona bez długich terminów oczekiwania. Zawsze istnieje również możliwość umówienia się na konkretny termin choćby telefonicznie.

Sezonowa przechowalnia

Atutem Effect Serwisu jest również to, że dysponują własną sezonową przechowalnią opon i kół. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie dla wielu posiadaczy samochodów, którzy nie mają możliwości składowania kompletu nieużywanych w danym sezonie opon czy kół.

Oddając komplet naszych kół lub opon nie musimy się martwić o wygospodarowanie dla nich miejsca choćby w garażu czy piwnicy. Ponadto odchodzi ich transport w samochodzie. Wszystko jest na miejscu i czeka na nas. Dodatkowo korzystając z usługi przechowalni ma się pewność, że opony czy koła są odpowiednio i bezpiecznie przechowywane.

Własny sklep motoryzacyjny z felgami i oponami – wszytko w jednym miejscu

Zaletą Effect Serwisu jest również to, że prowadzą sprzedaż opon oraz felg samochodowych. W swojej ofercie posiadają felgi stalowe i felgi aluminiowe do niemal wszystkich modeli najpopularniejszych samochodów. W związku z czym bez problemu i w atrakcyjnych cenach znajdzie się odpowiednie felgi i opony do swojego auta. Ponadto w serwisie można liczyć na fachowe doradztwo i pomoc w wyborze odpowiednich opon czy felg .

Nie ważne jakim rodzajem samochodu jeździsz, tutaj znajdziesz opony do samochodów różnego typu. W ofercie Effect Serwisu znajdują się między innymi opony do samochodów osobowych, dostawczych czy 4×4. W sprzedaży mają opony letnie i zimowe najbardziej popularnych firm, takich jak na przykład: Bridgestone, Fulda, Dębica, Goodyear, Michelin, Firestone, Sava, Dunlop oraz Dayton.

Leave a comment