Skip to content Skip to footer

Dlaczego warto korzystać z usług prywatnych przewoźników?

Każda długa podróż zagraniczna to stres. Mnóstwo kilometrów do pokonania, bariera językowa i obca waluta. Do tego przepełniony pociąg albo autobus. A najpierw trzeba jeszcze dostać się na przystanek lub dworzec. Z bagażami to nie jest łatwe. Na szczęście są prywatni przewoźnicy, którzy świadczą swoją usługę od drzwi do drzwi. Czy warto korzystać z ich usług?

Komfort

Przewoźnicy umożliwiają rezerwację miejsca w busie. Nie musisz obawiać się, że zabraknie dla Ciebie siedzenia, albo że całą drogę spędzisz z torbą na kolanach. Na http://www.efectbus.pl dowiesz się więcej, na temat lotniczych siedzeń oraz WiFi dostępnego przez całą podróż do Niemiec, Belgii lub Holandii.

To świetne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, które nie muszą już podróżować na dworzec, a jedynie poczekać na przewoźnika, który podjedzie pod ich dom. Z dzieckiem, wystarczy tylko wsiąść. To proste, wygodne i bezpieczne.

Transport bezpośrednio na miejsce docelowe jest fantastycznym rozwiązaniem dla leniwych, którzy mogą spokojnie spać w wygodnym fotelu… aż do miejsca przeznaczenia. Czy można wyobrazić sobie bardziej komfortową podróż?

Bezpieczeństwo

Na stronie http://www.efectbus.pl można obejrzeć zdjęcia nowoczesnej floty samochodowej. Busy są nowe, luksusowe wyposażone, a przede wszystkim bezpieczne. Nad ich stanem technicznym czuwają specjaliści.

Mało tego! Każdego busa prowadzi kierowca z wieloletnim doświadczeniem. To lepsze rozwiązanie niż kierowcy autobusów, którzy dopiero, co odebrali swoje prawo jazdy. Nie od dziś wiadomo, że dla kierowców ważniejsze są umiejętności nabyte z doświadczeniem i przebytymi kilometrami, niż szkolenia.

Dobrze jest wiedzieć, że przewoźnik, który świadczy usługę od drzwi do drzwi, gwarantuje dużo większe bezpieczeństwo, niż tradycyjne autobusy. Nie trzeba przejmować się błądzeniem po obcym mieście, nie trzeba obawiać się kieszonkowców na ulicach, czy w komunikacji. Kradzież plecaka na dworcu? Nie ma takiej opcji.

Cena

Koszty biletu na busa w Efectbus i dużych przewoźników są porównywalne. Są jednak pewne znaczące różnice, które przemawiają na korzyść prywatnych przewoźników.

Po pierwsze – rabaty. Upusty za wcześniejszą rezerwację, czy wykupienie biletów w dwie strony. Szczególnie ciekawym rozwiązaniem jest gratisowy lub prawie gratisowy (bo za symboliczną złotówkę) przejazd dla stałych Klientów.

Do tego, nie ponosi się dodatkowych kosztów związanych z dostaniem się do busa. Nie trzeba płacić za taksówkę, bo kierowca podjedzie bezpośrednio na wskazany adres.

Leave a comment