Skip to content Skip to footer

Skrzynki i pojemniki na owoce

Skrzynki i pojemniki na owoce to produkty, bez których nie mogą się obejść branże związane w przetwórstwem i żywnością. Podczas transportu ważne jest, aby owoce miały zapewnione najlepsze warunki, które nie będą zagrażać uszkodzeniom związanym z jazdą.

Schoeller Allibert

Schoeller Allibert jest firmą, która zajmuje się projektowaniem i produkcją pojemników zwrotnych, wykonanych z tworzyw sztucznych. Z usług jej produktów korzystają głównie firmy związane z żywnością i przetwórstwem owoców. Produkty mają najwyższą jakość, są wytrzymałe i podatne na wszelkie niedogodności związane z długą podróżą. Chronią owoce przed szkodliwym wpływem warunków, w których są przewożone.

Skrzynki sadownicze i pojemniki plastikowe

Skrzynki sadownicze różnią się od pojemników tym, że są znacznie większe, zatem ich pojemność jest dosyć duża. Można w nich załadować ciężkie owoce, pomieszczą bardzo duże ciężary. Pojemniki plastikowe na owoce z serii Strong for Fresh są mniejsze, cechuje je uniwersalność i łatwość użycia. Oba produkty mają perforowane ściany i podstawę, co umożliwia pożądaną wentylację powietrza podczas transportu. Materiał, z jakiego wykonano skrzynie i pojemniki, jest neutralny podczas styczności z owocami. Można nakleić na pojemniki i skrzynie etykiety, co jest dużym atutem. Istnieje pewność, że ochrona przed wilgocią i parowaniem jest bardzo dobra. Skrzynie i pojemniki łatwo utrzymać w czystości, dodatkowo te pierwsze gwarantują kompatybilność z przenośnikami typu wózki widłowe – dobrze się dostosowują.

Pojemniki wielofunkcyjne

Seria AgriLog oferuje pojemniki bardzo lekkie, zmniejszające zużycie paliwa i produkcję dwutlenku węgla. Na styku ścian znajdują się filary, które zapewniają wytrzymałość całej konstrukcji. Plastik jest materiałem łatwym w zachowaniu czystości i suszeniu, co stanowi dużą zaletę tych pojemników. W tym przypadku także można nakleić etykietę na pojemnikach. Pojemniki plastikowe na owoce łączą największe walory jakościowe, które zadowolą każdego klienta.

Branże żywnościowe z pewnością potrzebują skrzyń i pojemników, które przydają się przy przewozie towaru oraz sprzedaży. Warto wybrać dobrą jakość, jaką gwarantuje firma Schoeller Allibert. Pojemniki mają różne pojemności, więc wybór jest duży i dostosowany do potrzeb klienta, którego dobro jest na pierwszym miejscu.

Leave a comment