Skip to content Skip to footer

Przeszczep włosów metodą FUE

Od lat wiele osób cierpiało na problemy z włosami. Nagłe wypadanie włosów i łysienie powodowało, że wielu mężczyzn traciło chęć życia i zamykało się we własnych domach borykając się z niską samooceną. Obecnie jest wiele metod, które radzą sobie z tym problemem. Jedną z nich jest przeszczep włosów za metodą FUE czyli w rozwinięciu
Follicular Unit Excision. Na czym polega ta metoda i jakie przynosi efekty? Zapraszam poniżej – naprawdę warto się przekonać.

1. Przeszczepy włosów

Przeszczepy włosów to zabiegi, które wykonuje się w klinikach już od dobrych kilku lat. Jednak dopiero teraźniejsze metody przynoszą pożądane przez pacjentów efekty. Przeszczepy włosów to zabiegi, które wykonuje się pod kontrolą doświadczonych lekarzy. To oni też dokonują wszelkich badań oraz precyzyjnie określają metodę, jaka będzie najlepsza, by pozbyć się problemów pacjenta.

2. Przeszczep włosów metodą FUE

Wszyscy ci, co borykają się obecnie z tym problemem mogą od niedawna przeczytać o dość nowej i innowacyjnej metodzie, jaką jest przeszczep włosów metodą FUE. Metoda FUE polega na pobraniu pojedynczych mieszków włosowych z bocznej lub tylnej części głowy i odtworzenie owłosienia w miejscu, w którym już go nie ma. Można to inaczej określić jako przeniesienie silniejszych włosków w miejsca słabsze lub całkowite odtworzenie owłosienia. Co ciekawe, metoda ta nie wymaga szycia ani użycia skalpela, dlatego też mężczyźni po wykonanym zabiegi nie posiadają na ciele żadnych śladów wskazujących ich przeszli jakikolwiek zabieg.

3. Szansa dla wielu mężczyzn

Ci, co spróbowali tej metody, zgodnie przyznają, iż przeszczep włosów metodą FUE znacznie podniósł ich komfort życia, samoocenę oraz samopoczucie. Zabieg ten jest niezwykle czasochłonny i może trwać nawet wiele godzin (precyzyjnie trzeba przenosić włok po włosku). Jednak efekty są zniewalające i natychmiast widoczne. Panowie nie czują żadnych skutków ubocznych a sama czynność pod względem bólowym jest raczej do zniesienia dla większości panów.

4. Ceny

Przeszczep włosów FUE jako dość nowoczesna metoda jest dość kosztownym obecnie zabiegiem. Ceny w gabinetach wahają się w przedziale od około 10000 zł do nawet 25000 zł. Wszystko zależy od wielkości problemu, możliwości wykonania przeszczepu, miejsca, z którego można przenieść konkretny włosy itp. Przeszczep włosów FUE jest jednak jednym z najbardziej efektywnych zabiegów. Klienci chętnie po czasie (np. po 6 miesiącach) powtarzają go dla osiągnięcia lepszych i długotrwałych efektów.

Leave a comment