Skip to content Skip to footer

Laser frakcyjny CO2 dla lepszego życia

Kobiety bardzo chętnie chwalą się w internecie efektami zabiegów estetycznych. Na serwisie z filmikami można znaleźć wiele takich wystąpień. Kobiety raczej mówią o tym bez skrępowania. W dzisiejszych czasach nie ma w tym niczego, co mogłoby wzbudzać niezdrową fascynację. Coraz więcej osób korzysta z dobrodziejstw medycyny estetycznej.

Co składania ludzi do korzystania z zabiegów medycyny estetycznej?

Nasze mamy i babcię co najwyżej delikatnie malowały swoją skórę, to znaczy – używały kosmetyków do makijażu. Oczywiście tylko takich, jakie były aktualnie dostępne. Oferta na pewno nie była bogata. Tymczasem kobiety w XXI wieku mogą bez przeszkód korzystać z dobrodziejstw fantastycznych kosmetyków do makijażu, ale nie tylko.

Do skorzystania z zabiegów medycyny estetycznej skłania nas przede wszystkim brak akceptacji tego, że kiedy się starzejemy, nasze ciało się zmienia. Zachodzą nieodwracalne zmiany. Ciało nie wygląda już tak jak w czasach młodości. Jest to zupełnie normalne jednak część ludzi nie potrafi się z tym pogodzić. To właśnie jest powód korzystania z zabiegów medycyny estetycznej.

Zrobić zabieg czy też nie zrobić…?

Laser frakcyjny pomaga w walce z rozstępami, bliznami, pomaga także przy workach pod oczami oraz zmarszczkach. Często kobiety zastanawiają się – czy to już przyszedł czas na pierwszy zabieg? Tymczasem data pierwszego zabiegu jest już bardzo indywidualnym. Niektóre panie decydują się na taki zabieg już w okolicach 35 roku życia albo i wcześniej. Inne panie robią to dopiero po 60 roku życia. Nie ma idealnego momentu. Każda pani musi wyznaczyć taki moment sama.

Jeśli chodzi o redukcję rozstępów i blizn, to można taki zabieg wykonać w każdym wieku, oczywiście po konsultacji z lekarzem, który omówi z pacjentem wszystkie za i przeciw. Niektórym zabiegom poddawane są już dzieci. W przypadku urządzenia takiego jak laser frakcyjny CO2 musi zdecydować lekarz kierując się dobrem pacjenta.

Z czym poradzi sobie laser frakcyjny CO2?

Laser frakcyjny jest ostatnio niezwykle popularny. Korzystają z niego nawet celebryci, osoby z okładek gazet. Redukcja zmarszczek i ujędrnienie swojej skóry to marzenie wielu kobiet.

Laser frakcyjny CO2 jest jednak w stanie zrobić więcej. Czasem redukcja blizn czy rozstępów niemal ratuje życie – ratując wpierw zdrowie psychiczne i pozwalając żyć normalnie.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z Dermokliniki

Leave a comment