Skip to content Skip to footer

Jakie hokery barowe warto wybrać?

Jak powszechnie wiadomo od tego w jakie meble wyposażony zostanie nasz nowych bar, w dużym stopniu zależy jego sukces. Między innymi dlatego też warto poświęcić nieco czasu, aby wybrać wygodne i eleganckie krzesła barowe. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja dla tych osób, które chcą wybrać nowe meble barowe, ale nie mają zielonego pojęcia na które modele warto postawić w pierwszej kolejności.

Na co zwrócić uwagę wybierając krzesła barowe?

Przed wybraniem krzesła warto dokładnie sprawdzić jaką wysokość mają poszczególne stołki barowe. W Polsce największym zainteresowaniem cieszą się blaty na wysokości 100-100 cm do których idealnie pasować będą krzesła barowe o wysokości około 80-85 cm. Z praktycznego punktu widzenia krzesło powinno być o 20 cm niższe od blatu.

Materiał ma znaczenie

Wybierając krzesła i stołki barowe warto zwrócić uwagę także na jakość ich wykonania, a dokładniej mówiąc na materiał z którego są wyprodukowane. Producenci maja w swojej szerokiej ofercie sprzedażowej nie tylko tradycyjne krzesła barowe z oparciami i podłokietnikami, ale również wygodne hokery barowe, które w ostatnim czasie biją rekordy sprzedaży i błyskawicznie znikają z półek sklepowych.

Które modele są najbardziej stylowe?

Jak wspomniano powyżej eleganckie i wygodne meble barowe są najlepszym wabikiem na potencjalnych klientów, dlatego też warto postawić na produkty z najwyższej półki, które prezentują się bardzo okazale. Jeżeli chodzi o klasyczne hokery barowe to w pierwszej kolejności warto postawić na modele tapicerowane, które wyróżniają się prostym wzornictwem. W dzisiejszych czasach jest bardzo duża moda na minimalizm i żywe kolory. Modne i stylowe hokery barowe są w stanie odmienić oblicze nawet najbardziej ponurego baru, dlatego też nie można przejść obok nich obojętnie.

O czym należy pamiętać?

Zakup nowych mebli barowych to dopiero połowa drogi do sukcesu. Bardzo ważną kwestią jest także to, aby ustawić odpowiednią ilość krzeseł przy danym stołu barowym. Jeżeli nasza ława barowe liczy około 200 cm, to warto zapewnić swoim klientom cztery miejsca siedzące, dzięki czemu każdy będzie mógł czuć się komfortowo. Centralnie ulokowane hokery przy blacie powinny zajmować zdecydowanie więcej miejsca niż hokery boczne. Jeżeli w barze będzie za ciasno, to niestety można szybko stracić wielu klientów.

Leave a comment