Skip to content Skip to footer

Zwrotne skrzynki plastikowe – alternatywa dla standardowych opakowań

Zwrotne skrzynki plastikowe to prawdziwa innowacja, która skutecznie pozwala zredukować koszty związane z transportem oraz magazynowaniem. Jest to doskonałe rozwiązanie dla przemysłu. Pojemniki plastikowe są coraz częściej wykorzystywane przez przedsiębiorstwa z branży motoryzacyjnej, spożywczej, rolniczej, handlowej, a także wielu innych. Sława tego typu opakowań ciągle rośnie. Dlaczego warto się na nie zdecydować?

Najwyższa jakość

Skrzynki plastikowe produkowane są wyłącznie z sprawdzonych oraz atestowanych tworzyw. W ich składzie nie znajdziemy związków, które mogłyby negatywnie oddziaływać na ludzi, środowisko, czy też produkty. Zwrotne pojemniki plastikowe spełniają rygorystyczne normy i standardy. Z tego powodu mogą one mieć kontakt z żywnością. Warto również podkreślić, że nawet duże pojemniki plastikowe są lekkie, co jest ich wielkim atutem. Pomimo tego opakowania są wyjątkowo wytrzymałe oraz odporne na uszkodzenia mechaniczne i warunki eksploatacji. Ich wysoka niezawodność sprawia, że skutecznie wyparły one opakowania wykonane z kartonu, czy też drewna. Przedsiębiorstwa, które zdecydowały się na zakup pojemników plastikowych chwalą sobie ich nieprzeciętną trwałość, a także wysoką funkcjonalność. Z łatwością można dopasować je do indywidualnych potrzeb. Nie musimy korzystać z gotowych produktów – specjalnie dla naszej firmy zostanie opracowany indywidualny system opakowań. Dzięki temu otrzymamy duże pojemniki plastikowe, które ułatwia nam nie tylko proces składowania, ale również transportu.

Niska cena

Koszt zwrotnych skrzynek plastikowych nie należy do wysokich. Kolejnym plusem jest to, że za ich pomocą możemy znacznie obniżyć koszty działalności. W jaki sposób? Wysokiej klasy pojemniki plastikowe usprawniają procesy logistyczne zachodzące w przedsiębiorstwie. Przebiegają one znacznie szybciej, a w ich realizację nie musimy wkładać tak dużej ilości pracy, jak dotychczas. Dodatkowo opakowania będą dostosowane do rzeczywistych potrzeb przedsiębiorstwa, co również przekłada się na redukcję kosztów. Następnym atutem jest fakt, że pojemniki wielorazowego użytku mogą stanowić również materiał promocyjny. Wszystko za sprawą m.in. druku trójwymiarowego, czy też wtapiania etykiet IMP. Są to nowatorskie koncepcje, które skutecznie przyczyniają się do promocji marki, a także budowy jej pozytywnego wizerunku.

Wiele firm obawia się o dodatkowe obowiązki związane z recyklingiem skrzynek plastikowych. Zupełnie niepotrzebnie – opakowanie odbierane są przez obsługę firmy, która dostarcza pudełka wielokrotnego użytku. Proces oczyszczania oraz przetwórstwa nie jest naszym zadaniem .

Leave a comment