Skip to content Skip to footer

Jak wybrać nosidełko dla yorka?

Każdy z nas dzisiaj coraz chętniej,częściej i dalej podróżujemy. Warto jednak zauważyć, że te podróże wyglądają już inaczej niż dawniej. Kiedyś mogliśmy wziąć ze sobą niewiele rzeczy, dzisiaj zaś bierzemy nawet yorki- naszych małych przyjaciół. Co jednak powinniśmy zrobić, aby umilić im i sobie taką podróż z pupilem?

Nosidełko dla yorka – najlepsze rozwiązanie!

Otóż warto zainwestować w dobre nosidełko dla yorka! Dlaczego jest to tak doskonały pomysł? Otóż przede wszystkim w nosidełku dla yorków nasz piesek czuje się bezpieczny, dzięki czemu jest spokojny, a to z kolei wpływa na komfort podróży dla obydwu stron. Ponadto, nam jako właścicielom także jest wygodnie.

Jak w ogóle wygląda takie nosidełko dla yorka? Otóż na szerokim pasie, który zakładamy przez ramię, umieszczony jest wygodny woreczek, w którym siedzi nasz piesek. Najczęściej ów woreczek umieszczony jest z przodu, ale możemy też nosić naszego pupila z boku. Jak zatem widać – nosidełko dla yorka to świetny pomysł. Pozostaje jednak pytanie – jak je kupić?

Nosidełko dla yorka – wygoda dla pieska

Przede wszystkim spójrzmy na to, aby naszemu pupilowi było wygodnie. Co zatem musimy wziąć pod uwagę? bardzo ważny jest rodzaj materiału,z którego wykonano dane nosidełko dla yorka. Taki materiał musi być łatwy do czyszczenia i pielęgnacji oraz musi być miękki i delikatny. Ponadto nie powinien mieć sztucznych włókien ani barwników, które mogłyby podrażnić skórę yorka.

Pamiętajmy także, że piesek nie będzie się czuł komfortowo w bardzo wyrazistych kolorach – takie barwy nie sprzyjają wyciszeniu się i relaksowi. Zwróćmy także uwagę na to, że nosidełka dla dla yorków są przeznaczone dla poszczególnych rozmiarów pieska!

Nosidełko dla yorka – wygoda dla właściciela

Jednak nosidełko dla yorka powinno być wygodne nie tylko dla samego pieska, lecz także dla jego właściciela. Co to oznacza? Przede wszystkim musimy spojrzeć na szerokość paska na ramię i na jego wygodę – musi on być w pełni dostosowany do nas tak, aby było nam wygodnie nieść naszego pupila.

Ponadto spójrzmy na szwy w nosidełku dla yorka – czy na pewno są mocne i solidne. Warto także zwrócić uwagę na to, czy w danym nosidełku dla yorka jest na pewno jakaś kieszonka na telefon oraz ważne dokumenty. Istotny jest także ponownie materiał, z jakiego wykonane jest nosidełko – czy na pewno są to włókna naturalne, które będą oddychające i które nie będą się do nas przyklejać, kiedy będzie gorąco. Wybierzmy także design, który nam się będzie podobał (i oczywiście pieskowi).