Skip to content Skip to footer

Sposób na piękne mieszkanie

Każdy chciałby mieć piękny dom. Nic w tym dziwnego. W końcu to miejsce, w którym spędzamy najwięcej czasu. Ważne jest, więc by zadbać o to, by było ono wygodne, funkcjonalne i ładne. W takim miejscu dużo milej spędza się wolny czas. Jak sprawić, by własne cztery kąty stały się przytulnym gniazdkiem? Co zrobić, by było nam w nim dobrze?

Właściwe meble

Podstawą wyposażenia każdego lokalu są meble. To od nich zależy najwięcej. Muszą, więc być dobrze dopasowane. Nie chodzi tu tylko o ich wygląd i to jak wpisują się w wystrój mieszkania. Chodzi też o ich gabaryty.

W niektórych mieszkaniach stoją szafy, które są o kilka centymetrów węższe od wnęki. Czasem są to niepraktyczne kuchnie, które źle wykorzystują dostępną przestrzeń. To ogromny problem.

Żeby go uniknąć, wystarczy zamówić meble na wymiar, np. w ASKO Poznań. Dzięki temu rozwiązaniu będziesz mieć dokładnie taką szafę, jaką potrzebujesz i równocześnie dokładnie taką, jaką chcesz. Bez żadnych kompromisów.

Przemyślane wnętrza

Niektóre mieszkania mają tak skomplikowany układ, że nie sposób urządzić ich gotowymi meblami ze sklepu. Przykładowo, bardzo trudno jest dobrać szafę do pokoju na poddaszu, która w pełni wykorzystywałaby miejsce. Skosy utrudniają otwieranie drzwi.

Wyjściem z tej sytuacji jest zamówienie szafy w ASKO Poznań. Dzięki temu można samemu rozplanować wszystkie półki, drążki i wieszaki. Wolisz szuflady? Nie ma problemu. Masz sporo długich ubrań na wieszakach? Żaden kłopot. Taka szafa jest szyta na miarę specjalnie dla Ciebie.

Nieustawna kuchnia

Najwięcej kłopotów z urządzeniem wnętrza sprawiają kuchnie. Ciężko jest zrezygnować w nich z czegokolwiek. Sprzęty są niezbędne. Blat? To podstawa. Bez niego nie można pracować. Gdzie tu kroić, czy lepić pierogi, jeśli nie ma kawałka blatu?

Trzeba też zapewnić miejsce na wszystkie niezbędne akcesoria – garnki, łyżki, zastawę, słoiki… Oj, może się tego nazbierać całkiem sporo. Bardzo trudno jest upchnąć to w kuchni o małym metrażu. Tym bardziej, jeśli nie pasują do niej gotowe meble ze sklepu.

Wyjściem z tej trudniej sytuacji jest zamówienie kuchni z ASKO Poznań. To sposób na to, by skorzystać z profesjonalnego doradztwa i wspólnie wymyślić jak najefektywniej wykorzystać dostępną przestrzeń. Może warto postawić wąską szafkę cargo na słoiki i butelki? A może lepiej będzie zabudować lodówkę? Niezależnie od tego, co wybierzesz – będzie pięknie, a Ty będziesz mógł relaksować się w pięknym mieszkaniu.

Leave a comment