Skip to content Skip to footer

Pojemniki transportowe plastikowe do zadań specjalnych

Każdy przedsiębiorca, który działa w sektorze rolniczym, piekarniczym albo przetwórczym powinien jak najszybciej postawić na pojemniki transportowe plastikowe. Logistyka związana bezpośrednio z transportem warzyw, owoców i produktów mięsnych wymaga zachowania najwyższych standardów, dlatego też pojemniki z tworzyw sztucznych nie mają sobie równych.

Dlaczego warto postawić na plastikowe pojemniki

Plastikowe pojemniki transportowe poradzą sobie nawet w najtrudniejszych i najbardziej niesprzyjających warunkach. W dużym magazynach doskonale sprawdzą się przede wszystkim niezawodne pojemniki z możliwością sztaplowania, które można układać w stos. Osoby, które dbają o środowisko naturalne, powinny postawić na pojemniki transportowe plastikowe, które stworzone zostały z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu. Najlepsze jakościowo pojemniki są w stanie wytrzymać w temperaturze od -20˚C do +80˚C.

Modułowe pojemniki transportowe

Modułowe pojemniki transportowe zamykane są odporne na uszkodzenia mechaniczne i niesłychanie trwałe. Profesjonalne pojemniki produkuje się z polietylenu o bardzo wysokiej gęstości, dzięki czemu zapewniona jest odporność na promieniowanie UV i wiele niebezpiecznych chemikaliów. Pojemniki posiadają zazwyczaj płaskie dno i ściany, dzięki czemu łatwo jest je czyścić. Dzięki otworom drenażowym bez żadnego większego problemu można przewozić w nich owoce i warzywa. Warte uwagi są nowoczesne pojemniki transportowe zamykane wyposażone w poręczne uchwyty, dzięki którym możliwy jest wygodny transport.

Kompatybilność na najwyższym poziomie

Oryginalne pojemniki transportowe zamykane są w 100% kompatybilne z popularnymi paletami Euro, które wykorzystywane są na całym świecie. Dzięki możliwości sztaplowania można zaoszczędzić sporo cennego miejsca. Pojemniki transportowe plastikowe oferują nie tylko możliwość sztaplowania i gniazdowania, ale również możliwość składania pustych pojemników, dzięki czemu nie zajmują one cennego miejsca, gdy nie są użytkowane. Najbardziej wymagający klienci powinni postawić na wersje z podnoszonymi ramionami, dzięki którym możliwe jest sztaplowanie pojemników plastikowych bez ryzyka uszkodzenia przewożonych owoców i warzyw. Pojemniki tego typu doskonale nadają się do przewożenie delikatnych kwiatów.

Leave a comment