Skip to content Skip to footer

Kalendarze planszowe – doskonały upominek od firmy

Firmy poszukujące efektywnej, ale niezbyt kosztownej reklamy chętnie korzystają z indywidualnie zaprojektowanych, eleganckich i użytecznych gadżetów, jakimi są kalendarze plakatowe i kalendarze planszowe. Tego typu nośniki mogą zawierać bardzo interesującą treść oraz ładną szatę graficzną.

Czym są kalendarze plakatowe?

Ten rodzaj kalendarza ściennego jest projektowany w formie dużego plakatu, który oprócz graficznych elementów związanych ze specyfiką firmy zamawiającej, może zawierać szereg użytecznych informacji o danych teleadresowych, logo firmowe, a także inne elementy reklamujące daną działalność.

Całość jest podporządkowana rocznemu układowi kalendarza, na jednej stronie mieszczą się daty w układzie miesięcy, występujących w roku. Taka forma jest bardzo dobrym nośnikiem wszelkiego rodzaju treści i jest aktualna przez cały rok. Kalendarz w formie plakatu może być prawdziwym dziełem sztuki graficznej, dlatego chętnie jest przez przedsiębiorców wykorzystywany.

Jak wyglądają kalendarze planszowe?

Kalendarz planszowy w przeciwieństwie do plakatowego odpowiednika posiada zbór kilku stron, na których mieszczą się daty w układach miesięcznych. Bardziej rozbudowana forma kalendarza ściennego może pomieścić więcej użytecznych informacji reklamowych, a każdy miesiąc wyróżniać się inną grafiką.

Niezwykle popularna forma jaką jest kalendarz planszowy chętnie jest umieszczana na ścianach pomieszczeń biurowych, a obdarowani takim gadżetem korzystają z niego na co dzień. Taki terminarz z reguły posiada interesującą okładkę oraz elegancką w formie zawartość wnętrza.

Dlaczego kalendarze ścienne cieszą się od lat niezmienną popularnością?

Tego rodzaju upominki dla klientów są chętnie zamawiane przez firmy, którym zależy na dobrym wizerunku oraz skuteczności i rozpoznawalności. Taka forma reklamy zawsze jest mile widziana przez odbiorców ze względu na jej elegancką grafikę oraz niewątpliwe walory użytkowe. Nie jest to z pewnością przedmiot jednorazowego użytku.

Duża rolę w powszechności firmowych kalendarzy ściennych odgrywa stosunkowo niewygórowana kwota, za jaką można zamówić bardzo profesjonalnie wykonane egzemplarze. Dzięki nowoczesnej technologii druku, dobremu jakościowo papierowi, a także nieograniczonej inwencji twórczej grafików, kalendarze są bardzo lubianym upominkiem dla klientów.

Leave a comment