Skip to content Skip to footer

Perfekcyjne zachowanie danych

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej dla młodego przedsiębiorcy zdaje się być niemałym wyzwaniem. Dbanie o wizerunek i najważniejsze sprawy firmy przysparzają niemałego zawrotu głowy, który sprawia, że o wielu ważnych aspektach zdarza nam się zapomnieć. W wielu firmach zalegają dokumenty i faktury, które już dawno straciły swoją ważność, jednak ciągle brakuje czasu na ich zniszczenie. Jak sobie z tym poradzić?

Niszczenie w tradycyjny sposób

Przedawnione kartki papieru zawierające wiele formalnych treści są nierzadko wyzwaniem do pozbycia się w prężnie rozwijającej się firmie. Zwykle biurowe niszczarki łatwo radzą sobie zaledwie z kilkoma stronami papieru, lecz aby pozbyć się większej ilości makulatury, warto zaufać firmom, które proponują nam bezpieczne niszczenie dokumentów księgowych.

Bezpiecznie, czyli jak?

Osoby decydujące się na oddanie przedawnionych dokumentów do utylizacji często obawiają się, że ich dane osobowe, poufne informacje firmy i inne ważne, poufne biurowe formalności ujrzą światło dzienne.

W przypadku bezpiecznego niszczenia dokumentów możemy liczyć na zachowanie stuprocentowej tajności. Firmy świadczące usługi utylizacji dokumentów działają w pełnym poszanowaniu środowiska naturalnego, a więc są przyjazne dla ekologii, a przy tym gwarantują zachowanie naszych informacji w najwyższej poufności. Niemniej jednak wybór i powierzenie swoich prywatnych dokumentów osobom trzecim musi być dobrze przemyślane, a wybór powinien paść tylko na zaufane placówki.

Co oferują firmy zajmujące się niszczeniem dokumentów księgowych?

Aby wybrać dla siebie tylko to, co najlepsze, warto kierować się paroma obietnicami, jakie możemy znaleźć w ofercie firmy. Bezpieczne niszczenie dokumentów księgowych cechuje się następującymi rzeczami:
– posiadanie niezawodnych procedur;
– wdrażanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych;
– dokładne niszczenie dokumentacji firmowej (tajność)
– posiadanie certyfikatu potwierdzającego zniszczenia w NAJWYŻSZEJ klasie tajności – w standardzie;
– utylizowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa polskiego oraz normami UE, czyli bycie przyjaznym dla środowiska.

Oddaj swoje dokumenty w dobre ręce!

Przedawnione faktury i umowy, które wymagają zniszczenia warto powierzyć jedynie zaufanym placówkom. Choć większość firm wyposażona jest we własne niszczarki, to jednak nie poradzą sobie one z ogromem plików oczekujących na utylizacje. Firmy prowadzące działania mające na celu usunięcie zbędnych dokumentów cechują się profesjonalizmem i dbałością o każdy detal, warto wiec im zaufać.

Leave a comment