Skip to content Skip to footer

Odzyskaj swoje włosy

Zdarza się, że niestety włosy tracimy szybciej, niżbyśmy tego chcieli. Główną przyczyną przedwczesnego i nadmiernego łysienia są zmiany hormonalne, zachodzące w naszym organizmie. Szczególnie mężczyźni narażeni są na przedwczesną utratę włosów.

Winny testosteron

Za nadmierną utratę włosów szczególnie odpowiada testosteron. Hormon ten nazywany jest też hormonem męskości, ponieważ odpowiada za wykształcanie się męskich cech, takich jak niski ton głosu, zarost i wiele innych. Testosteron jest też najczęstszą przyczyną zbyt wczesnego łysienia u mężczyzn.

Na początku powstają zakola. W pierwszej fazie mało kto zwraca na nie uwagę tłumacząc, że z wiekiem tak po prostu się dzieje. Jednak, gdy zakola zaczynają się pogłębiać i zajmować coraz to większy obszar na naszej głowie, zaczynamy panicznie szukać pomocy, bo przecież utrata włosów i to jeszcze przedwcześnie, to nic przyjemnego.

Przeszczep włosów zakola

Jedną z najskuteczniejszych metod w walce z łysieniem androgenowym (czyli takim powodowanym przez testosteron) jest przeszczep włosów zakola wtedy można najłatwiej wyeliminować. Zabieg jest prosty, a przeszczep pobierany jest z naszego własnego organizmu, z innej niż głowa partii ciała. Niekiedy zabieg należy powtórzyć, aby efekty były w pełni zadowalające.Przeszczep włosów można wykonać przede wszystkim w większych miastach. Przeszczep włosów warszawa opinie na ten temat są naprawdę zaskakujące. Osoby, które straciły już nadzieję na bujne włosy, przyznają, że przeszczep włosów odmienił ich życie. Zakola przeszczep, to właściwie jedyna skuteczna w pełni metoda na ich pozbycie się.

Testosteron nie tylko u mężczyzn

Jak zostało wspomniane, testosteron, który należy do hormonów androgenowych, przede wszystkim występuje u mężczyzn. Jednak u kobiet ten hormon także stanowi poważną przyczynę łysienia. Przeszczep włosów warszawa opinie o tym zabiegu w stolicy, także wśród kobiet są niezwykle pozytywne. Zakola przeszczep daje szansę na przywórócenie naturalnych włosów, które u pań stanowią szczególną ozdobę i dopełnienie całego wizerunku. Można wręcz powiedzieć, że utrata włosów przez kobiety jet o wiele bardziej dotkliwa i trudna do przyjęcia niż u mężczyzn, którzy są często nawet są w stanie się przyzwyczaić.

Leave a comment