Skip to content Skip to footer

Moda, która nie wychodzi z łask

Modą interesuje się każdy, bo każdy chce wyglądać i czuć się doskonale, pasować do aktualnych standardów w modzie. Ludzie ogromną wagę przywiązują do tego, co jest aktualnie modne i w co należy się ubierać, by wyglądać stylowo, nowocześnie i efektownie. Dlatego bardzo wiele ludzi ubiera się w lumpeksach, w których zawsze można znaleźć coś modnego i stylowego.

Co można znaleźć w lumpeksie?

Sklep potocznie nazywany lumpeksem, jest sklepem, którego właścicielem jest importer odzieży używanej. To osoba, która sprowadza odzież używaną, tak zwaną z drugiej ręki, z różnych krajów. Bardzo często więc odzież używana, którą można znaleźć w lumpeksach, pochodzi z Anglii, Włoch, Niemiec czy Francji ale nie tylko.

Lumpeks jest sklepem, którego oferta może bardzo pozytywnie zaskoczyć. Dużą zaletą takiego sklepu jest to, że ubrania oferowane przez importera odzieży używanej, są bardzo różnorodne i dostosowane do różnych sylwetek, wieku i płci. Można tu znaleźć ubrania na co dzień, do pracy, do szkoły czy na imprezę.

Niskie ceny, wysoka jakość

To co przyciąga klientów do lumpeksu, to przede wszystkim niskie ceny. Większość ubrań można w takim miejscu kupić za nie więcej niż 10zł. Mimo, że ubrania te są używane, to jednak importer odzieży używanej, stara się by były to ubrania najwyższej jakości. Dzięki temu na wieszakach można znaleźć ubrania znanych światowych projektantów i marek, które w normalnych sklepach kosztowały by krocie.

W lumpeksach można się zawsze cieszyć niskimi cenami, ale większość lumpeksów oferuje także wiele atrakcyjnych zniżek i promocji. Czasem w zależności od dnia tygodnia, można trafić na promocję 'wszystko 50 % taniej’, albo 'wszystko za 2zł’. Obok takiej promocji nie można przejść obojętnie.

Ubrania na każdą okazję

Ogromną zaletą lumpeksów, jest wielka różnorodność ubrań, które można w nich kupić. Można tu znaleźć ubrania na każdą porę roku, dla dzieci i dorosłych, w każdym możliwym stylu modowym i w każdym rozmiarze.

Niektóre ubrania są w idealnym stanie, inne wystarczy lekko odświeżyć. Można mieć jednak pewność, że importer odzieży używanej, stale będzie dostarczał nowy towar do swoich sklepów, warto więc wybierać się na zakupy do takich miejsc, przynajmniej raz na tydzień – dwa tygodnie.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z firmy Angora

Leave a comment