Skip to content Skip to footer

Kontenery dla Czech

Firma Schoeller Allibert to niemieckie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją kontenerów i pojemników plastikowych już od 50 lat. W ostatnim czasie firma podbiła rynki takich państw jak Polska, Czechy czy Słowacja. Szczególnie w Czechach produkty Schoeller Allibert stały się bestsellerami użytkowanymi prawie w każdym większym zakładzie. Dlaczego więc jako skladovací kontejnery wybrano produkty wspomnianej firmy?

Czeskie wymagania

Czesi to naród uporządkowany i precyzyjny. Rozwinięty przemysł, rolnictwo i handel tego kraju wykazują zapotrzebowanie na produkty masowe, łatwe w łączeniu i uniwersalne. Dawniej żadna firma nie była w stanie zapewnić tego wszystkiego jednocześnie, dlatego znajdujące się na czeskim rynku skladovací kontejnery pochodziły od różnych producentów, co utrudniało logistykę.

Od kilku lat firma Schoeller Allibert wprowadza na rynek dokładnie to czego Czesi potrzebują ogromne ilości zintegrowanych ze sobą kontenerów z funkcją łączenia paletowego. Nie ma się co dziwić, że produkty tej firmy mają w Czechach dobrą sprzedaż.

Idealne w fabryce i w polu

Spośród kontenerów prym na czeskim rynku wiedzie Magnum Optimum. Jest to wielofunkcyjny kontener wyposażony w boczne drzwi ułatwiające załadunek, pokrywę ochronną, wygodne uchwyty transportowe oraz wzmacniane dodatkowym tworzywem i wspornikami, solidne dno. Uwagę przykuwa już nowoczesny design pudła oraz szerokie płozy zapewniające łatwość przesuwania i oparcia. Wymiary zewnętrzne to 800 mm szerokości, 1200 mm długości i 950 mm wysokości. Waga opisywanego produktu netto to około 50 kilogramów.

Pojemnik euro container to kontener szeroko stosowany w czeskich fabrykach samochodów jak i warsztatach. Jest to pojemnik solidny i trwały oraz cieszy się setkami pozytywnych opinii na forach internetowych wśród użytkowników. Wygodny jest też transport omawianego kontenera – istnieje możliwość złączenia kilku kontenerów i przewozu 6 sztuk na jednej palecie co ułatwia logistykę transportu i zmniejsza koszty. Ciekawy jest też nowoczesny design kontenera pasujący do przedsiębiorczego wizerunku Czechów. Atutem są też zamontowane boczne drzwiczki ułatwiające załadunek i transport towaru, kółeczka do lepszego przetaczania oraz solidne wzmocnione dno. Istnieje możliwość montażu pokrywy wierzchniej, która pozwoli uzyskać szczelność i zapobiegnie wypadaniu umożliwiając transport na tirach.

Leave a comment