Skip to content Skip to footer

Kupię psa myśliwskiego

Pies myśliwski użytkowany jest przede wszystkim przez myśliwego. To właśnie on jest ogromną pomocą podczas polowania. Wyróżnić można wiele ras psów myśliwskich.

Psy myśliwskie

Takie psy można przede wszystkim wyróżnić według jego przydatności na różnego rodzaju polowaniach. Najbardziej popularne są psy gończe, to właśnie one odpowiedzialne są za to, aby dogonić zwierzynę w lesie. Takie psy cechują się przede wszystkim tym, że są one niesamowicie szybkie i potrafią złapać zwierzę w kilka sekund. Oprócz tego wyróżnić można jeszcze psy tropowce, które mają za zadanie wytropić zwierzę w lesie. To właśnie one są predysponowane do tego, aby tropić dzikie zwierzę po śladach. Psy, które zwane są norowcami cechują się tym, że z łatwością mogą wypłoszyć lisy lub króliki z nory. Ogłoszenia psy znaleźć można nie tylko w gazecie, ale również na różnych stronach internetowych, które są coraz bardziej popularne. Z całą pewnością taki pies nie jest tani, aczkolwiek inwestycja w niego jest bardzo opłacalna. Do takich psów zaliczyć można takie rasy, jak: Chesapeake Bay retriever, ogar polski, płochacz niemiecki, terier walijski, seter irlandzki lub seter szkocki.

Ogłoszenia psy

Wiele osób w Internecie chce zakupić lub oddać wymarzonego psa. Bardzo często można znaleźć ogłoszenie „Oddam psa myśliwskiego”. Czasami można znaleźć takie ogłoszenia całkowicie za darmo, co bardzo się opłaca. Taki pies może być nie tylko przyjacielem całej rodziny, ale również ogromnym wsparciem podczas polowania na dziką zwierzynę lub ptactwo. W Internecie często również można znaleźć ogłoszenia takie jak – „Kupię psa myśliwskiego„. Przed zakupem takiego psa trzeba jednak zdawać sobie sprawę, że takie psy wymagają specjalnego traktowania. Jeżeli chodzi o psy krótkowłose to są one wrażliwe na niskie temperatury. Natomiast psy długowłose bardzo dobrze zniosą nawet zerowe temperatury. Oddam psa myśliwskiego – takie ogłoszenie można spotkać dość rzadko, ponieważ więcej osób myśli o zakupie takiego psa, niż o jego oddaniu. Takim psom trzeba zapewnić przede wszystkim bardzo dobre warunki. Trzymanie takich psów w małych mieszkaniach może okazać się dla zwierzaka zbyt męczące, ponieważ lubi on przebywać na świeżym powietrzu, otaczając się naturą.

Kupię psa myśliwskiego – takie ogłoszenie znaleźć można na wielu serwisach internetowych. Nie tylko profesjonalny myśliwy marzy o takim psie. Takie zwierzę cechuje się tym, że jest na prawdę bardzo czułe i przyjazne nie tylko dla dorosłych, ale również dla małych dzieci.

Leave a comment