Skip to content Skip to footer

Jak samodzielnie przedłużyć paznokcie?

Zadbane paznokcie to jeden z największych atutów kobiety. Każdej pani zależy na tym, by ładnie się prezentowały – zarówno na co dzień, jak i podczas większego wyjścia. Niestety, paznokcie są szczególnie narażone na zniszczenie w czasie codziennie wykonywanych czynności. Co zrobić, kiedy paznokcie są za krótkie, jak szybko je wydłużyć?

Sposób na szybkie wydłużenie paznokci – hybrydy

Dawniej, żeby wydłużyć paznokcie, trzeba było umówić wizytę u profesjonalnej manicurzystki. Zabieg wymagał specjalistycznego sprzętu. Metody stosowane w domu groziły mało naturalnym, nieestetycznym efektem końcowym.
Obecnie istnieją sposoby na to, by samodzielnie przedłużyć paznokcie i uzyskać bardzo naturalny, ładny efekt. Jednym z najskuteczniejszych są hybrydy. W przeciwieństwie do dawniej stosowanych tipsów hybrydy nie niszczą płytki paznokcia, prezentują się naturalnej, a oprócz tego są łatwiejsze w nałożeniu. Wystarczy zastosować szablony do przedłużania paznokci, by płytka miała ładny kształt, a dalej postępować zgodnie z zaleceniami producenta sprzętu do samodzielnego wykonywania hybryd.

Jak działają szablony do przedłużania paznokci?

Szablony do przedłużania paznokci to specjalne nakładki lub naklejki, które umieszcza się na palcu. Ich zdaniem jest ułatwienie wykonania przedłużenia płytki, tak by efekt był naturalny. Szablon pozwala stworzyć zarys pożądanego kształtu płytki, który następnie wystarczy wypełnić.
Innym zadaniem szablonu jest utrzymanie wprowadzonego utwardzacza. Inaczej produkt wylewałby się i trudno byłoby uzyskać naturalne, estetyczne przedłużenie. Szablony to więc niewielki, niedrogi, ale bardzo potrzebny gadżet, jeśli kobieta chce samodzielnie przedłużyć sobie paznokcie. Dzięki nim cały zabieg jest szybki i prosty, z powodzeniem może wykonać go osoba, która profesjonalnie nie zajmuje się manicure.

Gdzie kupić szablony do przedłużania paznokci?

Gdzie szukać akcesoriów do przedłużania paznokci? Szablony dostępne są w sklepach z produktami do manicure, a coraz częściej również w drogeriach. Można kupić je stacjonarnie lub zamówić online, przy okazji sporo oszczędzając.
Wybierając szablony, można dopasować je do swoich potrzeb. Wybrać kartonowe, sztywne nakładki lub przyklejane do palców naklejki. Osoby, które zaczynają swoją przygodę z manicure, mogą spróbować obu wersji, by przekonać się, która jest dla nich wygodniejsza.

Szablony do przedłużania paznokci kupić można na Chiodo.pl

Leave a comment