Skip to content Skip to footer

Depilacja laserowa – pozbądź się owłosienia na stałe

Choć niektóre zabiegi pielęgnacyjne i higieniczne można szczerze lubić i wykonywać je z przyjemnością, depilacja raczej do nich nie należy. Zwykle powoduje wiele problemów, a także uciążliwy jest fakt, że trzeba ją wykonać tak często. Warto to zmienić.

Niespełnione obietnice o gładkości…

W drogeriach znaleźć można ogromną ilość produktów i akcesoriów do depilacji, które obiecują znakomite efekty i wielką przyjemność użytkowania. Zwykle jednak rzeczywistość nie wygląda tak pięknie i nawet nowoczesne preparaty czy akcesoria wcale nie są tak dobre, jak zalecają ich producenci. Kremy do depilacji i pianki mające perfekcyjnie usuwać owłosienie nieraz zostawiają kawałki włosów, a o bezbolesnej depilacji depilatorem też można posłuchać tylko w reklamie.

Przesadzone są też informacje o tym, jak długo można cieszyć się gładką skórą. Co do golenia czy używania kremów bądź pianek do rozpuszczania włosków na pewno nikt nie ma złudzeń, że trzeba korzystać z nich praktycznie codziennie. Jednak także woski czy depilatory wcale nie zapewniają uczucia gładkości na wiele tygodni, szczególnie że zwykle już po niedługim czasie pojawiają się odrastające pojedyncze włoski, których usuwanie może być jeszcze bardziej uciążliwe. Problemem odrastanie włosków jest zwłaszcza w przypadku osób korzystających z usług kosmetyczek, gdyż częste woskowanie w salonie generuje naprawdę spore koszty.

Niestety wiele powszechnie dostępnych produktów do depilacji powoduje też niemiłe skutki uboczne, jak podrażnienia skóry, widoczne i długo utrzymujące się zaczerwienienie, krostki, które szpecą skórę, a także wrastanie włosków. Wobec tego łatwo uznać, że jedyną doskonałą metodą depilacji jest depilacja laserowa, której korzystną ofertę można znaleźć na stronie www.esteti-med.pl.

Zapomnieć o depilacji

Największą zaletą depilacji laserowej, o której więcej można poczytać na esteti-med.pl, jest fakt, że daje ona efekt na stałe. Włoski nie odrastają, ani na następny dzień, ani nawet po wielu tygodniach – jest to jedyna metoda pozbywania się owłosienia na stałe. Na tym jednak nie koniec jej zalet.

Korzystanie z tego rozwiązania pozwala pozbyć się włosków w całkowicie bezproblemowy sposób. Nawet jeśli skóra jest bardzo wrażliwa i skłonna do podrażnień czy ma duże tendencje do wrastania włosków, w przypadku tej metody takie problemy nie występują, nie trzeba się więc tego obawiać. Jej bezproblemowość i bezpieczeństwo powodują też, że depilować w ten sposób można wszelkie obszary – delikatne pachy, wrażliwe na podrażnienia i mające silne włoski okolice bikini czy nawet kobiecą twarz.

Leave a comment