Skip to content Skip to footer

Czy wiesz, że torby papierowe mogą być świetną reklamą Twojej firmy?

Torby papierowe producent – niby banalna rzecz a jakże praktyczna. Torba przydaje się zawsze! Czy to na upominek, czy na gadżety reklamowe, czy też na zakupy. Taka torba jest ekologiczna, dosyć wytrzymała i tania!

Torby papierowe producent – co w ofercie

Jednym z wiodących producentów papierowych toreb jest firma Doma Pak. W swojej ofercie ma różnej wielkości torby szare, białe, kolorowe… Torebki papierowe na prezenty, na alkohol… Torby dla firm. Zwłaszcza te ostatnie są świetnym rozwiązaniem marketingowym. Producent toreb jest w stanie wydrukować na nich każde logo, każdą grafikę. W jaki sposób powstają takie nadruki?

Metod nadruku tej firmy jest dwie. Po pierwsze – metoda fleksograficzna. Wykorzystuje się ją wówczas, gdy nadruk obejmuje więcej kolorów (maksymalnie do dziesięciu). Fleksografia pozwala na delikatne przejścia kolorów, dzięki czemu całość wygląda płynnie i bardzo starannie. Niestety wykonanie nadruku wymaga stworzenia specjalnej matrycy, która jest dość droga przy pierwszym zamówieniu.

Druga metoda nadruku to sitodruk. Ten sposób wykorzystuje się przy niskich nakładach produkcyjnych i nieskomplikowanych projektach. Sitodruk jednocześnie może użyć maksymalnie pięć kolorów. Druk jest odbijany na powierzchni torby. Do stworzenia grafiki czy napisu, za każdym razem trzeba tworzyć nową kliszę a to wiąże się z dodatkowymi kosztami. Najlepiej jest zatem zapytać producenta o torby papierowe cennik – wówczas wszystko stanie się jasne.

Torby papierowe z nadrukiem cennik

W zależności od rodzaju nadruku i ilości zamówienia, cenę można negocjować. Jednak uśredniając koszty, torba papierowa cennik przedstawia się następująco:

  • 100 sztuk toreb – 0,50 PLN
  • 200 sztuk toreb – 0,30 PLN
  • 500 sztuk toreb – 0,25 PLN
  • 1000 sztuk toreb – 0,20 PLN
  • 3000 sztuk toreb – 0,19 PLN

Torby papierowe cennik podany wyżej, dotyczy nadruku z jednej strony i z wykorzystaniem jednego koloru. Chcąc bardziej kolorowy nadruk, cenę należy uzgadniać indywidualnie. Dodatkowo, należy doliczyć koszt przygotowania matrycy bądź kliszy.

Torby papierowe z nadrukiem cennik –

Torby papierowe producent – jest w stanie wykonać również torby prezentowe, które można przekazać zaproszonym gościom bądź samemu wręczyć z niej prezent. Taką torbę można spersonalizować i umieścić na niej wszystko, co tylko przyjdzie do głowy. Czasem tak mała rzecz ucieszy bardziej, niż zakupienie najdroższej torebki prezentowej w drogerii czy kwiaciarni.