Skip to content Skip to footer

Trzy niepowtarzalne stoliki loft, których nie znasz!

Styl industrialny podbija dzisiaj serca wielu osób swoją magiczną atmosferą rewolucji przemysłowej, dzięki czemu znakomicie pasuje on do wielkomiejskiego stylu. Jego jedną z najbardziej znanych dekoracji są stoliki loft. Które z nich są naprawdę wyjątkowe?

1) Stoliki loft inspirowane stanowiskami pracowniczymi

Na początek warto popatrzeć na stoliki loft, które inspirowane są dawnymi stołami pracowniczymi. Czym takim szczególnym się one charakteryzują? Przede wszystkim blatem wykonanym z litego drewna oraz strukturą z ciemnego metalu.

To jednak jeszcze nie wszystko. Do tego bowiem dochodzi oryginalny kształt takiego stolika loft. A konkretniej jest to bryła sześcienna albo prostopadłościenna, z wieloma prętami wygiętymi od różnym kątem.

2) Jak u fabrykanta

Warto jeszcze wspomnieć o trochę bardziej eleganckim stoliku. Otóż czasem uda nam się gdzieś w sklepach znaleźć stolik loft inspirowany gabinetami dawnych fabrykantów. Oczywiście nie będzie tu złoceń i bogatych rzeźbień, jednak uda się osiągnąć tę niepowtarzalną atmosferę nieco bardziej skromnym wyglądem.

Jak zatem będzie prezentował się taki stolik loft wykonany w nieco bardziej fabrykanckim stylu? Otóż przede wszystkim będzie on wykonany z ciemnego drewna. Dodatkowo tutaj królować będą takie elementy jak drobne szuflady, metalowe okucia, metalowe, dekoracyjne elementy. Warto dodać, że meble loft wykonane w takim właśnie stylu dodają mieszkaniu posmak dawnej elegancji. Nowoczesnemu stylowi industrialnemu, który wiecznie pędzi, dodają także nieco spokoju. We wnętrzach z takimi meblami lepiej się odpoczywa i pracuje. Warto zatem rozważyć taki stolik loft.

3) Współcześnie i artystycznie

Warto także zwrócić uwagę na wszystkie stoliki wyprodukowane w naprawdę artystyczny sposób. A zatem wchodzą tu w grę przede wszystkim szpule. Jak to możliwe? Otóż dzisiaj szpule jako stoliki są coraz bardziej modne! Do tego oczywiście dochodzą wszystkie meble wykonane z palet, które są tanie, a znakomicie się prezentują.

Warto także rozważyć stolik loft wykonany z dawnego metalowego kosza. Charakteryzuje się on oczywiście metalową siatką z kosza na dole oraz blatem z drewna. Ciekawie prezentują się także te blaty, które wykonane są w całości z kawałka litego drewna!

Stoliki loft znaleźć można w ofercie spokko.pl

Leave a comment