Skip to content Skip to footer

Podkłady Maybelline z pomocą skórze suchej

Posiadaczki suchej skóry wiedzą, jak dużym problemem jest odpowiedni dobór podkładu. Kiedy przychodzi zima, odwodniona cera potrafi nie tylko nieestetycznie wyglądać, ale dokuczać swędzeniem lub pieczeniem. Podkłady Maybelline z linii Affinitone dzięki swoim unikalnym recepturom, trafiają w docelową problematyczność, czyli suchą cerę, a jednocześnie podkreślają naturalne, kobiece piękno. Na czym polega fenomen podkładu Affinitone?

Problem suchej cery

Podkłady Maybelline lubią bogato dobrane składniki i to właśnie wyróżnia je wśród asortymentu drogeryjnych sieciówek. Atrakcyjna cena bierze się z wyrobionej pozycji na rynku kosmetycznym, który docenił wszystkie pozycje produktów proponowanych przez firmę, dlatego amerykańska marka może szczycić się wysoką jakością, po którą może sięgnąć wiele kobiet.

Linia Affinitone daje ukojenie suchej skórze, dzięki najlepiej dobranym składnikom olejów i witamin. To one odpowiadają za zabezpieczanie cery przed nadmierną utratą wody, oraz wysuszeniem spowodowanym najczęściej warunkami atmosferycznymi. Strefa komfortu każdej kobiety może zostać zatem utrzymana dzięki nowej technologii, jaką proponuje marka Maybelline.

Popularne błędy

Częstym problemem kobiet z suchą skórą jest chęć jak najdokładniejszego ukrycia niedoskonałości, szczególnie w zimie, kiedy cera jest wysuszona i nadmiernie się łuszczy. Niestety ciężki, mocno kryjący podkład nie jest rozwiązaniem, ponieważ nie dość, że gęsta konsystencja nie wchłonie się w odwodnią skórę, tworząc nieestetyczny efekt maski, to jeszcze uniemożliwi oddychanie skóry, zapychając ją, co jest bardzo niezdrowe.

Podkłady Maybelline wśród produktów Affinitone prezentują lekką, łatwą w rozprowadzeniu konsystencję, która utrzymuje się w nienagannej kondycji przez cały dzień i rozświetla skórę, nadając jej blasku i świeżości.

Jeden typ, wiele kolorów

Kategoria Affinitone oferowana jest w 8 odcieniach, które swobodnie można dopasować do każdego koloru karnacji. Wśród użytkowniczek podkładów, parametrami docenianymi najbardziej są skuteczne krycie niedoskonałości, z jednoczesnym dbaniem o kondycję trudnego typu skóry.

Takie połączenie może być uznawane za fenomen, a docenić go mogą tylko użytkowniczki suchej cery. Ich długotrwałe poszukiwania poprawnego podkładu, mogą się skończyć na wyborze idealnym.

Podkłady maybelline znajdziesz w ofercie Kosmetykizameryki.pl

Leave a comment