Skip to content Skip to footer

Gadżety, inna forma promocyjna

Promocja firmy może przyjąć różne formy. Jedne firmy stawiają na wielkie kampanie billboardowe, inne uważają, że są tak znane, że klienci sami do nich przyjdą. To drugie podejście jest oczywiście z gruntu błędne, ale co poradzić. Takie jest ich podejście biznesowe.

Co jednak z tą pierwszą grupą, czy ich sposób na promocję jest optymalny? Nie da się ukryć, iż w przypadku wielu firm billboardy mogą być całkiem niezłą formą zaistnienia w świadomości wielu ludzi. Jednak warto też wykorzystać śmieszne gadżety o zastosowaniu promocyjnym (jak breloczki do kluczy) lub marketing internetowy, jako, że we współczesnym świecie nie można ograniczać się tylko do jednej formy promocji.

Co więcej, należy wykorzystywać różne kanały komunikacyjne, a bez wątpienia poprzez wspomniane gadżety dociera się z przekazem reklamowym do klientów w sposób zupełnie inny, niż w przypadku reklamy zewnętrznej wywieszanej na wielkich planszach.

Warto też przyjrzeć się i innym formom marketingowym, jak np. linki sponsorowane w sieci internetowej, czy audycje sponsorowane w rozgłośniach radiowych. Podstawa to zróżnicowanie tego typu źródeł i form komunikatów. Dzięki temu nie tylko zyskuje się na skuteczności, ale też dociera do większej grupy odbiorców.

Gadżety reklamowe takie jak power banki z nadrukiem posiada w swojej ofercie Pola Studio