Skip to content Skip to footer

Dieta pudełkowa – zdrowe odżywianie dla każdego

Idealna dieta jest nie tylko smaczna, ale także zawiera niezbędne wartości odżywcze. Oprócz prawidłowej ilości węglowodanów, białek i tłuszczy, powinna być również bogata w witaminy i składniki mineralne. Niestety, nie będąc dietetykiem, ułożenie w pełni zbilansowanego menu jest bardzo trudne. Na szczęście są firmy, które zrobią to za Ciebie.

Catering dietetyczny

Idealnym sposobem na dostarczenie prawidłowo przyrządzonego posiłku jest skorzystanie z usług cateringu dietetycznego. Z roku na rok, firmy świadczące usługi dowozu posiłków do domu przeżywają prawdziwe oblężenie. W dobie rosnącej świadomości zdrowego trybu życia, coraz większej liczbie ludzi zależy na otrzymywaniu posiłków zawierających odpowiednio zbilansowane składniki odżywcze. Posiłki przygotowywane w ramach diety pudełkowej są przyrządzane z najwyższej jakości produktów. Są smaczne, zdrowe i bez zbędnych ulepszaczy.

W ramach zamówionego menu dostajesz pięć posiłków dziennie. Dieta z dowozem do domu zawiera: śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolacja. Każdy z posiłków przygotowywany jest przez zespół kucharzy oraz dietetyków, którzy w oparciu o zasady zdrowego odżywiania układają codzienną porcję zdrowych i smacznych potraw.

Catering dietetyczny to świetna alternatywa dla przyrządzania samodzielnie posiłków. Każda z potraw jest zapakowana w oddzielne pudełko, stąd nazwa „dieta pudełkowa”. Wygodne pakowanie umożliwia zabranie posiłku do pracy lub szkoły.

W oparciu o potrzeby klienta, firmy cateringowe przygotowują kilka opcji menu diety z dowozem do domu. Wśród oferowanych usług mamy do wyboru, oprócz standardowej wersji fit-menu, również diety wegetariańskie, wegańskie, a także dostosowane dla osób z nietolerancjami pokarmowymi. Coś dla siebie znajdą również sportowcy, dla których specjalnie zostało ułożone menu o podwyższonej kaloryczności – dostępne w opcjach 2000, 3000 i 4000 kalorii.

Dieta pudełkowa – wady i zalety stosowania:
– w pełni zbilansowane menu dostarczane każdego dnia pod wskazany przez nas adres;
– posiłki przygotowywane w oparciu o indywidualne potrzeby klienta, z uwzględnieniem nietolerancji pokarmowych;
– różnorodne menu oraz zaoszczędzony czas – nie musisz już gotować „na trzy dni”;
– większa ilość odpadów pudełkowych;
– brak wyboru dania – jemy to, co zostało nam przywiezione;
– ryzyko efektu jo-jo po odstawieniu menu.

Dieta z dowozem do domu to świetna opcja dla osób, które chciałyby zacząć się zdrowo odżywiać, ale mają odpowiedniej wiedzy w zakresie przyrządzania samodzielnie w pełni zbilansowanych posiłków.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie: https://masterdieta.pl/